UNIUNEA NATIONALA A COOPERATIEI MESTESUGARESTI - UCECOM

 Cauta:
 


REPS - CM
Registrul Electronic al
Produselor si Serviciilor
din
Cooperatia
Mestesugareasca


IMPREUNA
Cum rezista
cooperativele
in fata crizei
  Romana   English   Francais          
Buletin Informativ Financiar-contabil Juridic Integrare europeana Legislatie, Statutare
si resurse umane
Tehnic si Comercial
REPS - CM REPS - CM
Anunturi si Evenimente Anunturi si Evenimente Mesaje
Conducere Consiliul National Colegiul Director Conducerea Executiva
Vizitati Gazeta Viata CM Fundatia Spiru Haret Grupul scolar de
arte si meserii "Spiru Haret"
Bucuresti
SADCOM

Lista membrilor asociaţi direct la
Uniunea Naţională a Cooperaţiei Meşteşugăreşti
UCECOM

(la 31.08.2017)

Nr.

crt.

Denumirea

Preşedinte

1.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Alba – UJCM

Cristea Simion

2.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Arad – UJCM

Mladin Nicolae Mircea Sabin

3.

Asociaţia

Societăţilor Cooperative Meşteşugăreşti din Judeţul Argeş – ASCOM Argeş

Prundeanu Valentin

4.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Bihor – UJCM Bihor

Laza Ioan

5.

Asociaţia Teritorială

BICOP

Bistriţa-Năsăud

Precub Anisia

6.

Asociaţia

ATCOM “Moldavia”

Botoşani

Trufaşu Ileana

7.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Braşov – UJCM

Iacobescu Ioan

8.

Uniunea Judeţeană

de Societăţi Cooperative Meşteşugăreşti UJSCM Brăila

Saghin Victor

9.

Asociaţia

Cooperativelor Meşteşugăreşti

Buzău

Ciociu Aurelia Eugenia

10.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Caraş-Severin

Ţunea Gheorghe

11.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Cluj – UJCM

Petrescu Corneliu Constantin

12.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti– UJCM Constanţa

Bordea Bogdan

13.

Asociaţia ,,UJCM Dâmboviţa”

Neculaescu Elena

14.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Dolj – UJCM

Săvescu Mariana

15.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Galaţi – UJCM

Bontilă Cristian Gheorghe

16.

Asociaţia

Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Gorj – ASCOM

Cîlniceanu Dumitru Liviu

17.

Asociaţia Teritorială a Societăţilor Cooperative Meşteşugăreşti Harghita


Balla Ştefan Attila

18.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Hunedoara – UJCM

Cociuba Teodor

19,

Uniunea Judeţeană

a Cooperaţiei Meşteşugăreşti

Ialomiţa

Ciontu Eugenia

20.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Iaşi

Jianu Radu Silviu

21.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Maramureş – UJCM


Babiciu Mihai

22.

Asociaţia Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Mehedinţi-

-ASCOM Mehedinţi


Chisnoiu Dănuţ

23.

Asociaţia

Meşteşugarilor Mureşeni



Sabau Ilie

24.

Asociaţia Judeţeană

a Societăţilor Cooperative Meşteşugăreşti “Dacica” – Neamţ(AJSCOM)

Nemens Constantin Şerban

25.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti – UJCM Olt

Corcău Marin

26.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Prahova – UJCM

Puzdercă Alexandru Nicolae

27.

Uniunea Judeţeană

a Cooperaţiei Meşteşugăreşti

Satu Mare

Pop Maria Ana

28.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti Sălaj – UJCM

Raţiu Viorel

29.

Uniunea Judeţeană

a Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti – UJCM Sibiu

Orban Iuliana

30.

Asociaţia Judeţeană

a Societăţilor Cooperative Meşteşugăreşti AJCM Suceava

Dominte Veronica

31.

AJSCOM

Teleorman

Epure Ion


32.

Uniunea Judeţeană

a Societăţilor Cooperative Meşteşugăreşti Timiş

-UJ-SCOM Timiş

Simulescu Gheorghe

33.

Asociaţia

Meşteşugarilor Tulceni

Stanciu George Adrian

34.

Asociaţia Judeţeană

a Cooperaţiei Meşteşugăreşti Vaslui


Rogozea Aurelian

35.

Uniunea Judeţeană

a Cooperaţiei Meşteşugăreşti

Vâlcea

Simioana Gheorghe

36.

Asociaţia Judeţeană

a Cooperaţiei Meşteşugăreşti

– AJCM Vrancea

Burtea Eugenia

37.

Uniunea

Organizaţiilor Cooperaţiei Meşteşugăreşti din Municipiul Bucureşti

Piţigoi Marilena

38.

ATCOM – Confecţii Bucureşti

Bulumete Dumitru

39.

Societate Cooperativă Meşteşugărească ÎNTREŢINEREA

Preoteasa Valentin


40.

MUNCITOAREA

Societate Cooperativă Meşteşugărească Topoloveni

Arsene Maria

41.

PRESTAREA

Societate Cooperativă Meşteşugărească Pitesti

Ursan Victor

42.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

PIELBAC Bacau

Mereuţă Cătălina

43.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

SEMENICUL CARANSEBEŞ


Buru Victor

44.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

PRESTAREA Comanesti

Munteanu Rodica Eleonora

45.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

VIITORUL CĂRĂŞAN

Borobar Ion Aurica

46.

Societate Cooperativă Meşteşugărească BÂRZAVA NOUĂ

Manciu Angela

47.

Societate Cooperativă

ATCOM CĂLĂRAŞI

Postolache Şerban Marian

48.

Societate Cooperativă

DUNAREA OLTENIŢA

Enciu Niculae

49.

ARTA MESERIASILOR

Societate Cooperativă Meşteşugărească Pitesti

Filip Fita Vasilica

50.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească ARTCONF Pitesti

Georgescu Denisa

51.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

SINCO Pitesti

Vitan Constatin

52.

Societate Cooperativă Meşteşugărească MULTI SERVICE SCM CRAIOVA


Trasca Mihaela

53.

Societate Cooperativă Meşteşugărească DERMA LUX SCM

Ciocotoiu Zamfir Nicolae

   

54.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

SÂRGUINŢA GIURGIU

Chiriţă Vasile Ioan

55.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

DUNĂREA GIURGIU

Pana Constanta

56.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească de gradul 1

SERVICE SCM IAŞI

Mania Neculai

57.

TEHNICA

Societate Cooperativă Meşteşugărească Roman

Broşteanu Gheorghe

58.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

UNIREA SCM Alexandria

Virtopeanu Paul

59.

Societate Cooperativă ARTĂ POPULARĂ SCM Rm. Valcea

Cocos Vasile Bogdan

60.

SÂRGUINŢA

Societate Cooperativă Meşteşugărească Rm. Valcea

Stancu Cornelia

61.

TRICOTEXTIL

Societate Cooperativă Meşteşugărească Rm. Valcea

Graor Marilena

62.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească Focsani

ARTA MODEI


Teodorescu Valentin

63.

PRESTAREA

Societate Cooperativă Meşteşugărească Focsani

Cristea Stefan

64.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

TEHNICA STICLEI Bucuresti

Simion Daniela

65.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

MOTOR SERVICE SCM

Teodorescu Marius

66.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

ELEGANŢA VESTIMENTARĂ ELVEST

Paragina Mircea Tatian

67.

SCM INSTALATORUL Bucuresti


Vicentiu Gabriela

68.

Societate Cooperativă Meşteşugărească VESTICO

Dinu Doina

69.

Societate Cooperativă Meşteşugărească COMART

Oprina Stefan

70.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

MEŞTEŞUGARUL BUFTEA

Faur Vasile

71.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

MUNCA Tg. Ocna

Gaburel Maria

72.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

PRESTAREA DROBETA TURNU SEVERIN

Nicolescu Sorin

73.

ELECTROMECANICA

Societate Cooperativă Meşteşugărească TG MURES

Tanko Bela

74.

MAGURA

Societate Cooperativă Meşteşugărească Simleul Silvaniei

Conde Ioan

75.

BIJUTERIA

Societate Cooperativă Meşteşugărească TIMISOARA

Fanu Camelia

76.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

ELECTRON

Voicu Gheorghe

77.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

CENTRAL FOTO RADUC

Raduc Mihail

78.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

IGIENA CONSTANTA

Daraba Stela

79.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

Gr. 1 TEHCONF IASI

Nazarie Tavi

80.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

UNIREA SUCEAVA

Babliuc Dumitru

81.

Societatea Cooperativă Meşteşugărească

ARCOM FOCSANI

Patulea Doina



5