UNIUNEA NATIONALA A COOPERATIEI MESTESUGARESTI - UCECOM

 Cauta:
 


REPS - CM
Registrul Electronic al
Produselor si Serviciilor
din
Cooperatia
Mestesugareasca


IMPREUNA
Cum rezista
cooperativele
in fata crizei
  Romana   English   Francais          
Buletin Informativ Financiar-contabil Juridic Integrare europeana Legislatie, Statutare
si resurse umane
Tehnic si Comercial
REPS - CM REPS - CM
Anunturi si Evenimente Anunturi si Evenimente Mesaje
Conducere Consiliul National Colegiul Director Conducerea Operativa
Vizitati Gazeta Viata CM Fundatia Spiru Haret Grupul scolar de
arte si meserii "Spiru Haret"
Bucuresti
SADCOM

COLEGIUL DIRECTOR

 

 

 

1.

Grigorescu Sevastiţa

preşedintele

Uniunii Naţionale a Cooperaţiei Meşteşugăreşti - UCECOM

2.

Mateescu Cristian-Gabriel

vicepreşedinte

al Uniunii Naţionale a Cooperaţiei Meşteşugăreşti - UCECOM

3.

Buiga Niculae

secretar general

al Uniunii Naţionale a Cooperaţiei Meşteşugăreşti - UCECOM

4.

 

Jianu Radu Silviu

 

preşedinteUJCM Iaşi

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Nord-Est

5.

 

Nemens Constantin Şerban

 

preşedinteAJSCOM Dacica Neamţ

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Nord-Est

6.

 

Ciociu Aurelia Eugenia

 

preşedinteACM Buzău

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Sud-Est

7.

 

Bordea Bogdan

 

preşedinteUJCM Constanţa

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Sud-Est

8.

 

Puzdercă AlexandruNicolae

 

preşedinteUJCM Prahova

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Sud Muntenia

9.

 

Prundeanu Valentin

 

preşedinteASCOM Argeş

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Sud Muntenia

10.

Săvescu Mariana

 

preşedinteUJCM Dolj

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia

11.

 

CÓlniceanu Liviu Dumitru

 

preşedinteASCOM Gorj

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Sud-Vest Oltenia

12.

 

Simulescu Gheorghe

 

preşedinteUJ-SCOM Timiş

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Vest

13.

 

Cociuba Teodor

 

preşedinteUJCM Hunedoara

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Vest

14.

Petrescu Corneliu Constantin

preşedinteUJCM Cluj

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Nord-Vest

15.

Laza Ioan

preşedinteUJCM Bihor

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Nord-Vest

16.

Cristea Simion

preşedinteUJCM Alba

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Centru

17.

Sabău Ilie

 

preşedinte Asociaţia Meşteşugarilor Mureşeni

reprezentant al Regiunii de DezvoltareCentru

18.

 

Manolescu Cristian

 

preşedinte Automecanica SCM Bucureşti

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Bucureşti-Ilfov

19.

 

Ionescu Constanţa

 

preşedinteSCM Colin Daily Bucureşti

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Bucureşti-Ilfov