UNIUNEA NATIONALA A COOPERATIEI MESTESUGARESTI - UCECOM

 Cauta:
 


REPS - CM
Registrul Electronic al
Produselor si Serviciilor
din
Cooperatia
Mestesugareasca


IMPREUNA
Cum rezista
cooperativele
in fata crizei
  Romana   English   Francais          
Buletin Informativ Financiar-contabil Juridic Integrare europeana Legislatie, Statutare
si resurse umane
Tehnic si Comercial
REPS - CM REPS - CM
Anunturi si Evenimente Anunturi si Evenimente Mesaje
Conducere Consiliul National Colegiul Director Conducerea Executiva
Vizitati Gazeta Viata CM Fundatia Spiru Haret Grupul scolar de
arte si meserii "Spiru Haret"
Bucuresti
SADCOM

COLEGIUL DIRECTOR

 

 

 

  1.

Grigorescu Sevastiţa

preşedintele

Uniunii Naţionale a Cooperaţiei Meşteşugăreşti - UCECOM

  2.

Mateescu Cristian-Gabriel

vicepreşedinte

al Uniunii Naţionale a Cooperaţiei Meşteşugăreşti - UCECOM

  3.

Jianu Radu Silviu

preşedinte  UJCM Iaşi

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Nord-Est

  4.

 

Nemens Constantin Şerban

 

preşedinte  AJSCOM Dacica Neamţ

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Nord-Est

  5.

 

Dumitru Valentin

 

preşedinte  ACM Buzău

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Sud-Est

  6.

 

Bordea Bogdan

 

preşedinte  UJCM Constanţa

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Sud-Est

  7.

 

Neculaescu Elena

 

preşedinte Asociaţia „ UJCM Dâmboviţa

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Sud

  8.

 

Puzdercă Alexandru  Nicolae

 

preşedinte  UJCM Prahova

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Sud

  9.

 

Săvescu Mariana

 

preşedinte  UJCM Dolj

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Sud-Vest

10.

Cîlniceanu Liviu Dumitru 

 

preşedinte  ASCOM Gorj

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Sud-Vest

11.

 

Cociuba Teodor 

 

preşedinte  UJCM Hunedoara

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Vest

12.

 

Simulescu Gheorghe

 

preşedinte  UJ-SCOM Timiş

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Vest

13.

 

Laza Ioan

 

preşedinte  UJCM Bihor

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Nord-Vest

14.

 

Petrescu Corneliu Constantin

 

preşedinte  UJCM Cluj

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Nord-Vest

15.

 

Cristea Simion

 

preşedinte  UJCM Alba

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Centru

16.

 

Sabău Ilie

 

preşedinte Asociaţia Meşteşugarilor Mureşeni

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare  Centru

17.

Ionescu Constanţa

 

preşedinte SCM Colin Daily Bucureşti reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Bucureşti-Ilfov

18.

 

Manolescu Cristian

 

preşedinte Automecanica SCM Bucureşti

reprezentant al Regiunii de Dezvoltare Bucureşti-Ilfov