UNIUNEA NATIONALA A COOPERATIEI MESTESUGARESTI - UCECOM


 

  Romana   English   Francais          
Buletin Informativ Financiar-contabil Juridic Integrare europeana Legislatie, Statutare
si resurse umane
Tehnic si Comercial
REPS - CM REPS - CM
Anunturi si Evenimente Anunturi si Evenimente Mesaje
Conducere Consiliul National Colegiul Director Conducerea Operativa
Vizitati Gazeta Viata CM Fundatia Spiru Haret Grupul scolar de
arte si meserii "Spiru Haret"
Bucuresti
SADCOM

 

 

CONSILIUL NAȚIONAL AL UCECOM

(componența numerică și nominală aprobată de Congresul ordinar al UCECOM din

24 Mai 2018)

 

 

Nr. crt. NUMELE ȘI PRENUMELE
FUNCȚIA/ OCUPAȚIA
ORGANIZAȚIA COOPERATISTA
0 1
2
3
MEMBRII CONSILIULUI NAȚIONAL
UCECOM – conducere
1.  Grigorescu Sevastița
președinte
UCECOM
2.  Mateescu Cristian Gabriel
vicepreședinte
UCECOM
JUDEȚUL ALBA
3.  Cristea Simion
președinte
UJCM Alba
4.  Munteanu Corina Maria
președinte
Conf SCM  Alba Iulia
5.  Tuhuț Mircea  Florean
președinte
Unirea SCM Alba Iulia
JUDEȚUL ARAD
6.  Mladin  Nicolae Mircea Sabin
președinte
UJCM Arad
JUDEȚUL ARGEȘ
7.  Prundeanu Valentin 
președinte
ASCOM Argeș 
JUDEȚUL BIHOR
8.  Laza Ioan 
președinte
UJCM Bihor
9.  Raita Ana Doinița 
președinte
Cootex SCM Oradea
JUDEȚUL BISTRIȚA
10.  Precub Anisia
președinte
Asociația Teritorială BICOP Bistrița Năsăud
JUDEȚUL BOTOȘANI
11.  Trufașu Ileana
președinte
Asociația ATCOM “Moldavia” Botoșani
JUDEȚUL BRAȘOV
12.  Iacobescu Ioan
președinte
UJCM Brașov
JUDEȚUL BRAILA
13.  Trăistaru Mioara
președinte
 SCM Prodcom Viitorul Brăila
JUDEȚUL BUZAU
14.  Rușan Vergilică
președinte
Confex Societate Cooperativă Buzău
15.  Dumitru Valentin
președinte
ACM Buzău / Optimed Societate Cooperativă Buzău
JUDEȚUL CARAȘ SEVERIN
16.  Țunea Gheorghe
președinte
UJCM Caraș-Severin
JUDEȚUL CLUJ
17.  Petrescu Corneliu Constantin
președinte
UJCM Cluj
18.  Balmuș Floare Elvira
președinte
SCM Electromecanica Cluj-Napoca
19.  Bucan Marinela Felicia 
președinte
SCM Solidaritatea Cluj-Napoca
20.  Magdaș  Alexandru
președinte
SCM Metalurgia Cluj-Napoca
JUDEȚUL CONSTANȚA
21.  Bordea Bogdan
președinte
UJCM Constanța
22.  Stoenescu Ruxandra
președinte
SCM Viitorul Năvodari
23.  Beca Iancu
administrator
SCM Instalservice Constanța
24.  Bușu Dumitru
președinte
SCM Metablanc Constanța
JUDEȚUL DÂMBOVIȚA
25.  Neculaescu Elena
președinte
Asociația „UJCM Dâmbovița”
JUDEȚUL DOLJ
26.  Săvescu Mariana
președinte
UJCM Dolj
27.  Constantinescu Gheorghe  
președinte
SCM Oriental Carpets Craiova
28.  Dîrlă Rodica
președinte
SCM Avîntul Filiași
JUDEȚUL GALAȚI
29.  Bontilă Cristian Gheorghe
președinte
UJCM Galați 
30.  Chiriac Mariana 
președinte
Înfrățirea SCM Galați
JUDEȚUL GORJ
31.  Cîlniceanu Dumitru  Liviu
președinte
ASCOM Gorj
JUDEȚUL HARGHITA
32.  Beke Gabor Imre
președinte
Asociația Teritorială a Societăților Cooperative Meșteșugărești  Harghita
JUDEȚUL HUNEDOARA
33.  Cociuba Teodor
președinte
UJCM Hunedoara
34.  Rus Ioan
președinte
Socom Unirea Societate Cooperativă Petroșani
35.  Dumitrel Anuța
președinte
Coop. Straja Societate Cooperativă Lupeni
36.  Crișan Mircea
președinte
Mureșul Dava Societate Cooperativă Deva
37.  Hanciu Mariana Mihaela
președinte
Coop. Dacia Societate Cooperativă Orăștie
JUDEȚUL IALOMIȚA
38.  Ciontu Eugenia
președinte
UJCM Ialomița
JUDEȚUL IAȘI
39.  Jianu Radu Silviu
președinte
UJCM Iași
40.  Tiron Angela 
președinte
SCM  Gr1 Igiena Iași
41.  Petrescu Teodora 
președinte
SCM Gr1 Munca Invalizilor Iași
JUDEȚUL MARAMUREȘ
42.  Babiciu Mihai
președinte
UJCM Maramureș
JUDEȚUL MEHEDINȚI
43.  Chisnoiu Dănuț
președinte
ASCOM Mehedinți
JUDEȚUL MUREȘ
44.  Sabău Ilie
președinte
Asociația Meșteșugarilor Mureșeni  
JUDEȚUL NEAMȚ
45.  Nemens Constantin Șerban
președinte
AJSCOM „DACICA”  Neamț
JUDEȚL OLT
46.  Mihai Tudorică 
Membru Comitet director
UJCM Olt
JUDEȚUL PRAHOVA
47.  Puzdercă Alexandru Nicolae
președinte
UJCM Prahova
48.  Grosu Constantin
președinte
Citras SCM Câmpina
49.  Cîrstea Maria 
președinte
Pimex SCM  Ploiești
50.  Nicolaiciuc Maria 
președinte
Modexim SCM Ploiești
JUDEȚUL SATU MARE
51.  Pop Maria Ana
președinte
UJCM Satu Mare 
52.  Boșca Tatiana Diuța
președinte
Îmbrăcămintea  Societate Cooperativă Satu Mare 
JUDEȚUL SALAJ
53.  Rațiu Viorel 
președinte
UJCM Sălaj
JUDEȚUL SIBIU
54.  Orban Iuliana
președinte
UJCM Sibiu
JUDEȚUL SUCEAVA
55.  Dominte Veronica
președinte
AJCM Suceava
JUDEȚUL TELEORMAN
56.  Epure Ion
președinte
AJSCOM Teleorman
JUDEȚUL TIMIȘ
57.  Simulescu Gheorghe
președinte
UJ-SCOM Timiș
58.  Ghiurcan Rodica
președinte
Societate Cooperativă Colortex Timișoara
59.  Isain Dușan 
președinte
Societate Cooperativă Încălțămintea Timișoara
60.  Häckl Elmar Iosif 
președinte
Societate Cooperativă Unirea Timișoara
61.  Roman Victoria
contabil șef
UJ-SCOM Timiș
JUDEȚUL TULCEA
62.  Stanciu George Adrian
președinte
Asociația Meșteșugarilor Tulceni
JUDEȚUL VASLUI
63.  Rogozea Aurelian
președinte
AJCM Vaslui
JUDEȚUL VÂLCEA
64.  Simioana Gheorghe
președinte
UJCM Vâlcea
65.  Nițu Mariana 
președinte
Moda Sârguința SCM Rm. Vâlcea 
66.  Postolache Monica Cristiana
președinte
Prestarea SCM Drăgășani
ATCOM CONFECȚII BUCURESTI
67.  Bulumete Dumitru
președinte
Asociația ATCOM Confecții București
 BUCUREȘTI UOCMMB
68.  Ionescu Constanța
președinte
SCM Colin Daily București
69.  Manolescu Cristian
președinte
Automecanica SCM București
70.  Ghețu Petrică
președinte
SCM Muncă și Artă București
71.  Fodor Cristian
președinte
Eledur SCM București
72.  Radu Stelian
președinte
SCM Arta Lemnului București
MEMBRI ASOCIAȚI DIRECT LA UCECOM
JUDEȚUL CALARAȘI
73.  Postolache Șerban Marian
președinte
Societate Cooperativă ATCOM Călărași
JUDEȚUL CARAS SEVERIN
74.  Borobar Ion Aurică
președinte
SCM Viitorul Cărășan Reșița
JUDEȚUL VÂLCEA
75.  Cocoș Vasile Bogdan
președinte
Arta Populară SCM Rm.Vâlcea
JUDEȚUL BACAU
76.  Munteanu  Rodica Eleonora
președinte
SCM Prestarea Comănești
JUDEȚUL GIURGIU
77.  Chiriță Vasile Ioan
președinte
SCM Sârguința Giurgiu
BUCUREȘTI
78.  Vasile Ionuț Marius
președinte
SCM Motor Service București
JUDEȚUL ARGEȘ
79.  Georgescu Denisa Elena 
președinte
SCM Artconf Pitești
UCECOM
80.  Vasile Ion
director general
UCECOM
81.  Tudosie Simona Marilena
director
UCECOM
MEMBRI SUPLEANȚI AI CONSILIULUI NAȚIONAL
JUDEȚUL ALBA 
1.  Muntean Ritta
președinte
SCM  Igiena Alba Iulia
JUDEȚUL ARGEȘ
2.  Mihăilă Micșunica
președinte
SCM Marama Musceleană Câmpulung Muscel
3.  Rădescu Alexandrina
președinte
SCM Muncă și Artă Pitești
4.  Prundeanu Valentin Pompiliu
președinte
SCM Pitmiovcom Pitești
JUDEȚUL BIHOR
5.  Vâlcan Valeriu Aurel
președinte
SCM Samix Salonta
JUDEȚUL BRAȘOV
6.  Bogătean Iacob
președinte
Triconprest  SCM Brașov
JUDEȚUL BRAILA
7.  Stoian Elena
președinte
SCM Igiena Brăila
JUDEȚUL BUZAU
8.  Carîp Rodica 
președinte
Socom Moda Societate Cooperativă  Buzău
JUDEȚUL CLUJ
9.  Beleiu Nicolae 
președinte
SCM Napoart Cluj-Napoca
10.  Vascan Maria – Livia
președinte
SCM Superconf Cluj-Napoca
JUDEȚUL CONSTANȚA
11.  Oprea Rodica
președinte
SCM Îmbrăcămintea Constanța
JUDEȚUL DÂMBOVIȚA
12.  Neculaescu Andreea-Felicia
contabil șef
Asociația „UJCM Dâmbovița”
13.  Toma Marian
președinte
Sârguința SCM Târgoviște
14.  Roșoiu Constantin
președinte
Unirea SCM Pucioasa
JUDEȚUL DOLJ
15.  Jianu Ștefan
președinte
Independența SCM Calafat
JUDEȚUL  GALAȚI
16.  Chiriță Adriana 
președinte
Eva-Lux SCM Galați
JUDEȚUL GORJ
17.  Bărcean Vasile 
președinte
SCM Parângul Tg. Jiu
JUDEȚUL HUNEDOARA
18.  Popa Ioan 
vicepreședinte
ATCOM Societate Cooperativă Deva
JUDEȚUL IAȘI
19.  Anghel Lucian 
Secretar 
UJCM Iași
20.  Florea Virginia 
Contabil șef 
UJCM Iași
 JUDEȚUL MARAMUREȘ
21.  Zaharia Sanda Georgeta
președinte
Electrometal SCM Baia Mare
22.  Popescu Mihail
președinte
SCM Spriana Baia Sprie
JUDEȚUL NEAMȚ
23.  Mihăilescu Elena
secretar
AJSCOM „DACICA”  Neamț
JUDEȚUL PRAHOVA
24.  Chică Steliana
președinte
Util Mod SCM Ploiești
25.  Buruleanu Eugenia
președinte
Mobicom SCM Ploiești
JUDEȚUL SATU MARE
26.  Pristopan Adrian 
președinte
Interra Societate Cooperativă  Satu Mare
JUDEȚUL SALAJ
27.  Incze Dana-Lucia 
președinte
Viitorul SCM Zalău
JUDEȚUL SUCEAVA
28.  Croitoru Liliana
președinte
Solidaritatea SCM Gura Humorului
29.  Ichim Gheorghe
președinte
Dorna SCM Vatra Dornei
JUDEȚUL TIMIȘ
30.  Pantoș Dragomir
președinte
Societate Cooperativă Timiș Timișoara
JUDEȚUL VÂLCEA
31.  Graor  Gabriel
președinte
Progresul SCM Rm. Vâlcea
BUCUREȘTI  UOCMM BUCURESTI
32.  Andrei Gheorghe Cristinel
președinte
SCM Cartonajul București
33.  Drăgan Sofia
președinte
SCM Publiter București
34.  Gebăilă Preda
președinte
SCM Îmbrăcămintea București
35.  Tudor Marioara
președinte
SCM Mobilă și Tapițerie București
36.  Zlotea Aurelia Cristina
președinte
SCM Invalizi Munca București
MEMBRI ASOCIAȚI DIRECT LA UCECOM
JUDEȚUL VRANCEA
37.  Cristea Ștefan
președinte
Prestarea SCM Focșani
JUDEȚUL ILFOV
38.  Faur Vasile
președinte
SCM Meșteșugarul Buftea
JUDEȚUL DOLJ
39.  Ciocotoiu-Zamfir Nicolae
președinte
SCM Derma-Lux Craiova
BUCUREȘTI
40.  Dinu Doina
președinte
SCM Vestico București
UCECOM
41.  Dumitru Dan Iulian
director 
UCECOM